H200HN00 V4

| Panelmodell | H200HN00 V4 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| H200HN00 V4-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 31.68 × 39.6 (H×V) |
| Kontur (mm) | 35.08 × 49.1 × 0.8 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Without Polarizer |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 45/45/60/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Bra utsikt på | 12 o'clock |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Glas tjocklek | 0.40+0.40 mm |
| transmissivitet | 6.4% (Typ.)(with Polarizer) |
| Färgdjup | 65K/262K |
| bakgrundsbelysning | No B/L |
| Massa | 4.00g |
| Uppdateringsfrekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Förarens IC-lista | Suggest COG NT39106, R61503, IL9221, IL9222 |
| Max. betyg | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO H200HN00 V4.
AUO H200HN00 V4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H200HN00 V4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H200HN00 V4 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H200HN00 V4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO H200HN00 V4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H200HN00 V4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H200HN00 V4 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H200HN00 V4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "H200HN00 V4"
- AUO H200HN00 V4
- H200HN00 V4 datablad
- H200HN00 V4-bild
- H200HN00 V4 pris
- H200HN00 V4-distributör

